KOSTKA BRUKOWA JAK NOWA....

czyszczenie kostki brukowej - czystaposesja.pl

PROFESJONALNE CZYSZCZENIE KOSTKI BRUKOWEJ
WYSOKĄ TEMPERATURĄ!

Gostyń - czyszczenie kostki brukowej

Firma czystaposesja.pl prowadzi prace w zakresie czyszczenia kostki brukowej, odświeżanie koloru, malowanie kostki betonowej i impregnacji oraz fugowanie betonowej i granitowej, kostki brukowej.

Oferta skierowana jest do właścicieli prywatnych posesji i klientów instytucjonalnych. Firma dysponuje w pełni profesjonalną bazą sprzętową. Agregaty (myjki) ciśnieniowe są urządzeniami z silnikami spalinowymi i nie mają wpływu na wysokość rachunków za prąd inwestora. Zastosowanie „najnowszych Preparatów Chemicznych do czyszczenia i impregnacji” oraz unikatowych „Profesjonalnych Urządzeń”.Zajmujemy się fugowaniem kostki granitowej, piaskowanie czyli uzupełnienie szczelin w nawierzchni z betonowej kostki brukowej i wiele innych. Posiadane atrybuty, wyróżniające firmę na tle konkurencji, oraz doświadczenie w organizacji pracy gwarantują błyskawiczną i skrupulatną realizację w dobre cenie. Zadzwoń 667-121-066 

Czyszczenie kostki brukowej w Gostyniu czystaposesja.pl

Gostyń - impregnacja kostki brukowej

Impregnacja kostki brukowej to zabieg, polegający na zabezpieczeniu wyłożonej kostki betonowej specjalnymi, przeznaczonymi do tego materiałami chemicznymi, które poprawiają nie tylko wartość estetyczną powierzchni, ale przede wszystkim jakościową.

Zalety impregnacji kostki brukowej. 

To powinno zainteresować Cię w pierwszej kolejności. W końcu co Ci po ładnej nawierzchni, która nie wytrzyma pierwszej, większej zmiany temperatury ani opadów? Impregnacja, oczywiście ta z użyciem najlepszych środków chemicznych, pozwoli Ci na wydłużenie trwałości kostki i zwiększenie jej odporności na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych. Co więcej, impregnacja zapobiega również przecieraniu nawierzchni, wynikającej z długiego okresu użytkowania.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Kontakt z nami i wstępna konsultacja
nic Cię nie kosztują!

Działamy w całej Wielkopolsce. Dojazd do klienta do 100 km GRATIS!

DZIAŁAMY RÓWNIEŻ: