KOSTKA BRUKOWA JAK NOWA....

czyszczenie kostki brukowej - czystaposesja.pl

PROFESJONALNE CZYSZCZENIE KOSTKI BRUKOWEJ
WYSOKĄ TEMPERATURĄ!

Czyszczenie kostki brukowej Gniezno

Jesteśmy nowoczesną firmą świadczącą usługi w zakresie czyszczenia powierzchni – prywatnych posesji i powierzchni handlowych. Domeną naszej firmy jest obsługa zleceń z zakresu mycie elewacji i kostki brukowej. Profesjonalne podejście, użycie odpowiedniej chemii oraz nowoczesnego parku maszynowego zapewnia nam sprawną obsługą zleceń dla Klientów indywidualnych i biznesowych na terenie całej Polski. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam obsługiwać zamówienia z zakresu mycia i czyszczenia domów jednorodzinnych, budynków gospodarczych i obiektów przemysłowych.

Nasza firma Czysta posesja.pl stawia na rozwój oraz najwyższą jakość świadczonych usług. Ogromne doświadczenie, które nabyliśmy przez ostatnie lata pracy oraz stale ulepszający park maszynowy zapewnia nam wykonywanie usług w bezpieczny, szybki i skuteczny sposób.

Jesteśmy od 13 lat na rynku i wiemy, jak ważny jest dla Ciebie wygląd Twojego domu. Dzięki nam przywrócisz swojej kostce brukowej dawny blask. Jeśli zadajesz sobie pytanie o środki do czyszczenia kostki brukowej, już nie musisz się kłopotać. Porozmawiamy, przyjedziemy i dobierzemy najlepszą metodę mycia. Zaufaj nam.

Gniezno


Impregnacja kostki brukowej Gniezno

Impregnaty wnikają w strukturę materiału, a zaimpregnowana powierzchnia jest chroniona przed działaniem rozpuszczonych i zawartych w wodzie zanieczyszczeń oraz związków chemicznych. Podnosi się jednocześnie jej odporność na ścieranie. Impregnaty zapobiegają wnikaniu brudu chroniąc w ten sposób nawierzchnię i ułatwiając jej czyszczenie. Wzmacnia się również ochronne działanie preparatów przeciw grzybiczych przed działaniem deszczu, a w zimie ogranicza szkodliwe działanie lodu pozostawiając wodę na zewnątrz bruku. Widocznym działaniem odpowiednio dobranego impregnatu jest trwała poprawa kolorystyczna bruku.

Zastosowanie impregnacji środkami barwnymi – trwale zmieniającymi kolor powierzchni, stosuje się do odświeżenia koloru lub też całkowitej jego zmiany.

Preparaty używane do koloryzacji kostki wnikają w jej strukturę, czego efektem jest impregnacja kostki. Dzięki temu kostka w znacząco mniejszym stopniu chłonie wodę, w której rozpuszczone są brud.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Kontakt z nami i wstępna konsultacja
nic Cię nie kosztują!

Działamy w całej Wielkopolsce. Dojazd do klienta do 100 km GRATIS!

DZIAŁAMY RÓWNIEŻ: