KOSTKA BRUKOWA JAK NOWA....

czyszczenie kostki brukowej - czystaposesja.pl

PROFESJONALNE CZYSZCZENIE KOSTKI BRUKOWEJ
WYSOKĄ TEMPERATURĄ!

Usługa mycia kostki brukowej Gniezno

Na skutek działających czynników zewnętrznych takich jak zanieczyszczenia atmosferyczne, promienie UV, woda, wysokie i niskie temperatury, zalegający śnieg itp. kostka brukowa z czasem traci swoje walory estetyczne i funkcjonalne. Wszystko to powoduje, że dach szybko się niszczy i dodatkowo zaczynają porastać ją glony, pleśnie, mchy i różnego rodzaju grzyby. Wygląd takiej kostki na pewno nie jest walorem estetycznym naszego domu.

 Oferujemy Państwu usługi w zakresie :

  • mycia/ czyszczenia i konserwacji kostki brukowej (m.in. z mchu, glonów )
  • usuwanie wykwitów wapiennych
  • usuwanie plam po olejach
  • usuwanie sadzy
  • usuwanie pozostałości bitumicznych (np. smoła)
Czyszczenie kostki brukowej w Gnieźnie czystaposesja.pl

Usługa impregnacji kostki brukowej w Gnieźnie

Impregnaty wnikają w strukturę materiału, a zaimpregnowana powierzchnia jest chroniona przed działaniem rozpuszczonych i zawartych w wodzie zanieczyszczeń oraz związków chemicznych. Podnosi się jednocześnie jej odporność na ścieranie. Impregnaty zapobiegają wnikaniu brudu chroniąc w ten sposób nawierzchnię i ułatwiając jej czyszczenie. Wzmacnia się również ochronne działanie preparatów przeciw grzybiczych przed działaniem deszczu, a w zimie ogranicza szkodliwe działanie lodu pozostawiając wodę na zewnątrz bruku. Widocznym działaniem odpowiednio dobranego impregnatu jest trwała poprawa kolorystyczna bruku.

Zastosowanie impregnacji środkami barwnymi – trwale zmieniającymi kolor powierzchni, stosuje się do odświeżenia koloru lub też całkowitej jego zmiany.

Preparaty używane do koloryzacji kostki wnikają w jej strukturę, czego efektem jest impregnacja kostki. Dzięki temu kostka w znacznie mniejszym stopniu chłonie wodę, w której rozpuszczony jest brud.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Kontakt z nami i wstępna konsultacja
nic Cię nie kosztują!

Działamy w całej Wielkopolsce. Dojazd do klienta do 100 km GRATIS!

DZIAŁAMY RÓWNIEŻ: