KOSTKA BRUKOWA JAK NOWA....

czyszczenie kostki brukowej - czystaposesja.pl

PROFESJONALNE CZYSZCZENIE KOSTKI BRUKOWEJ
WYSOKĄ TEMPERATURĄ!

Czyszczenie posesji (mycie kostki brukowej) Ostrów Wielkopolski

Firma Czystaposesja.pl realizuje wszelkie zlecenia w zakresie wysokociśnieniowego czyszczenia. Czyszczenie kostki brukowej w Ostrowie wlkp to najczęściej wykonywana przez nas usługa. Plamy z oleju, sadza, kurz oraz mech powodują że nasz podjazd wygląda mało efektownie. Wysokociśnieniowe mycie kostki brukowej to idealna metoda pozbycia się wyżej wymienionych zanieczyszczeń oraz przebarwień. Wszystkie powierzchnie myjemy profesjonalnym sprzętem firmy Karcher oraz płynami biodegradowalnymi. Należy pamiętać że dodatkowym sposobem na poprawę żywotności kostki brukowej jest jej impregnacja. Czysta oraz zadbana kostka brukowa to wizytówka każdej firmy i każdego domu. Niestety z biegiem czasu nasza kostka brukowa ulega zabrudzeniom i traci początkowy blask. Nasze doświadczenie, dobór skutecznej chemii oraz profesjonalny sprzęt pozwalają nam doczyścić każdy rodzaj kostki brukowej.

Zabrudzenia, które usuwamy:

– Atmosferyczne

– Mchy i glony

– usuwanie plam oleju samochodowego

– usuwanie plam ropopochodnych

– usuwanie farb i graffiti

– usuwanie plam z żywności oraz kawy

Czyszczenie kostki brukowej to najczęściej wykonywana przez nas usługa. Plamy z oleju, sadza, kurz oraz mech powodują że nasz podjazd wygląda mało efektownie. Wysokociśnieniowe mycie kostki brukowej to idealna metoda pozbycia się wyżej wymienionych zanieczyszczeń oraz przebarwień. 

Wszystkie powierzchnie myjemy profesjonalnym sprzętem firmy Karcher oraz płynami biodegradowalnymi. Należy pamiętać że dodatkowym sposobem na poprawę żywotności kostki brukowej jest jej impregnacja.

Czyszczenie kostki brukowej w Ostrowie Wlkp. czystaposesja.pl

Impregancja kostki brukowej w Ostrowie Wielkopolskim

Impregnacja kostki brukowej to proces który niesie za sobą masę korzyści. Przywraca świeży wygląd a przede wszystkim poprawia jej właściwości : kostka brukowa nie nasiąka wodą , do kostki brukowej nie przywierają różnego rodzaju brudy , z łatwością możemy ją później sami umyć wężem ogrodowym. Do impregnacja kostki brukowej używamy metody hydrodynamicznej.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Kontakt z nami i wstępna konsultacja
nic Cię nie kosztują!

Działamy w całej Wielkopolsce. Dojazd do klienta do 100 km GRATIS!

DZIAŁAMY RÓWNIEŻ: