KOSTKA BRUKOWA JAK NOWA....

czyszczenie kostki brukowej - czystaposesja.pl

PROFESJONALNE CZYSZCZENIE KOSTKI BRUKOWEJ
WYSOKĄ TEMPERATURĄ!

Usługa czyszczenia kostki brukowej Swarzędz

Zajmujemy się czyszczeniem różnorodnych powierzchni wykonanych z kostki tj. chodników, podjazdów, parkingów. W ramach oferty czyszczenia wykonujemy m.in.:

• usuwanie plam oleju,

• usuwanie wykwitów,

• usuwanie cementu, zapraw i klejów,

• usuwanie gum do żucia,

• usuwanie śladów opon,

• usuwanie mchu.

W celu dobrania optymalnych rozwiązań przed realizacją usługi wykonujemy próbę, która ma za zadanie sprawdzenie reakcji powierzchni na działanie zastosowanych środków chemicznych. W pierwszej fazie oczyszczamy powierzchnie z zabrudzeń bieżących typu kurz i piasek. Po nałożeniu preparatu myjemy powierzchnię przy pomocy wysokiej temperatury i wysokiego ciśnienia. Wykorzystanie takich narzędzi, jak np. szorowarka pozwala nam na utrzymanie w czystości powierzchni, które bezpośrednio sąsiadują z mytym obszarem.

Czyszczenie kostki brukowej w Swarzędzu czystaposesja.pl

Impregnacja kostki brukowej Swarzędz

Powierzchnie wykonane z kostki brukowej codziennie narażone są na negatywne działanie czynników atmosferycznych oraz mechanicznych. Zaimpregnowanie wyczyszczonej powierzchni zapewni jej dobry wygląd na długie lata. Impregnacja zabezpiecza powierzchnię przed nadmiernym nasiąkaniem wody, przez co zmniejsza się ilość wchłanianych wraz z nią zanieczyszczeń. Dodatkowo pozytywnie wpływa na intensywność i trwałość koloru kostki oraz ogranicza porost mchów w szczelinach.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Kontakt z nami i wstępna konsultacja
nic Cię nie kosztują!

Działamy w całej Wielkopolsce. Dojazd do klienta do 100 km GRATIS!

DZIAŁAMY RÓWNIEŻ: