KOSTKA BRUKOWA JAK NOWA....

czyszczenie kostki brukowej - czystaposesja.pl

PROFESJONALNE CZYSZCZENIE KOSTKI BRUKOWEJ
WYSOKĄ TEMPERATURĄ!

Czyszczenie kostki brukowej i podjazdu Jarocin

Kostka brukowa  jest narażone na wpływ czynników zewnętrznych. Mchy, porosty, deszcze i inne czynniki powodują, że po pewnym czasie powierzchnie te tracą swoje walory estetyczne i wymagane jest czyszczenie, kostki brukowej i powierzchni betonowych.

W przypadku kostki brukowej ważnej jest, że w większości przypadków nie jest koniecznie układanie kostki brukowej od nowa, ale wystarczy gruntowne i profesjonalne czyszczenie kostki brukowej, przy wykorzystaniu odpowiedniego sprzętu i środków chemicznych.

Nasza firma oferuje profesjonalne usługi w zakresie: 

– czyszczenie kostki brukowej 

Do pracy przy czyszczenie kostki brukowej wykorzystujemy profesjonalny sprzęt – maszyny szorujące oraz gorąco- lub zimnowodne urządzenia ciśnieniowe. Wykorzystujemy także profesjonalną chemię, którą dobieramy w zależności od czyszczonej powierzchni oraz rodzaju zabrudzenia. Dzięki temu możliwe jest usuwanie oleju i śladów opon z kostki brukowej. 

Usuwamy także zabrudzenia atmosferyczne będące wynikiem wieloletniej eksploatacji budynków, dzięki czemu odświeżamy, odnawiamy elewację budynków.

Czyszczenie kostki brukowej w Jarocinie czystaposesja.pl

Impregnacja kostki brukowej i podjazdu w Jarocinie

– W przypadku “efektu mokrej kostki” impregnat pogłębia kolor kostki, poprawia estetykę nawierzchni.

– Impregnacja kostki wydłuża jej trwałość, spowalnia procesy erozji materiału, szczególnie w przypadku częstego przechodzenia przez granice 0°C, co w naszym klimacie zdarza się bardzo często.

– Impregnacja utrudnia wnikanie zanieczyszczeń i wilgoci w głąb kostki, ułatwia ewentualne czyszczenie, szczególnie z plam oleju, dzięki czemu estetyka kostki jest zachowana przez długi czas.

– Impregnat utrudnia wzrost mchów i porostów, dzieję się to za sprawą tego, że zaimpregnowana kostka pozostaje sucha a na suchym podłożu nie są w stanie się rozwinąć mikroorganizmy.

– W okresie zimowym dzięki zaimpregnowanej kostce, ułatwione jest odśnieżanie i odladzanie, za sprawą tego, że do suchego podłoża trudniej przywiera zamarznięty lód i śnieg.

– Impregnacja jest trwała nawet do kilku lat od naniesienia, wybierając nowoczesny preparat na bazie silanów, mamy gwarancje najdłuższego efektu ochronnego.

– Promienie słoneczne sprawiają że kolor kostki blaknie i powstają jasne przebarwienia. Impregnacji chroni kostkę brukową przed promieniami UV.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Kontakt z nami i wstępna konsultacja
nic Cię nie kosztują!

Działamy w całej Wielkopolsce. Dojazd do klienta do 100 km GRATIS!

DZIAŁAMY RÓWNIEŻ: