KOSTKA BRUKOWA JAK NOWA....

czystaposesja.pl - czyszczenie kostki brukowej

Mycie kostki brukowej

PROFESJONALNE CZYSZCZENIE KOSTKI BRUKOWEJ
WYSOKĄ TEMPERATURĄ!

FAQ - CZYSZCZENIE KOSTKI BRUKOWEJ W PYTANIACH I ODPOWIEDZIACH

Jak wygląda proces zlecania usługi?

Jeśli zdecydowałeś się zlecić nam usługę prosimy o kontakt telefoniczny. Podczas rozmowy porozmawiamy o zakresie usługi i wybierzemy termin jej rozpoczęcia. Poinformujemy telefonicznie o zakresie wstępnej wyceny. Nasza ekipa po przyjeździe na miejsce dokona pomiaru i obliczeń dotyczących kosztów usługi. Następnie podpiszemy zlecenie na wykonanie prac. Po wykonaniu prac zostaniesz poinformowany o tym i zostaniesz poproszony o odbiór prac. Jeśli wszystkie prace zostaną wykonane zgodnie z ustaleniami następuje rozliczenie usługi na protokole odbioru prac. Jeśli zauważysz, że coś wyszło nie tak jak powinno pracownicy od razu zabiorą się do usunięcia problemu w Twojej obecności. Po zakończeniu ewentualnych poprawek następuje rozliczenie płatności za usługę.

Czy wystawiacie faktury VAT?

Tak. Wystawiamy faktury Vat z podatkiem 23%. Wszystkie oferowane ceny są cenami netto. 

Czy po czyszczeniu nie ulegnie uszkodzeniu roślinność ogrodu?

Przed myciem elewacji i kostki brukowej przeprowadzamy analizę ryzyka dotyczącą roślinności. Nasze prace możemy wykonać bez użycia środków chemicznych. Do niektórych zanieczyszczeń i powierzchni chemia jest jednak niezbędna. Dbamy o to aby chemia, którą używamy była ekologiczna i po kontakcie z wodą nie podrażniała roślin. Taka chemia może z powodzeniem spłynąć do studzienki kanalizacyjnej. Jeśli sytuacja jest inna w takim przypadku informujemy inwestora celem wyboru dostępnego rozwiązania.

Co muszę Wam udostępnić podczas mycia?

Potrzebujemy dostępu do wody czystej, zimnej oraz dostępu do energii elektrycznej trójfazowej 400V. 

Nie mam złącza 3-fazowego 400V? Czy wykonacie usługę?

W zależności od sytuacji i zanieczyszczeń do usunięcia jesteśmy w stanie poradzić przy użyciu prądu 220 V

Czy elewacja mojego budynku nie ulegnie uszkodzeniu?

Posiadamy doświadczenie i w trakcie prac jesteśmy w stanie przewidzieć możliwe zagrożenia związane z odpadnięciem struktury. 

Czy muszę być w domu podczas waszych robót?

Nie. Nie ma potrzeby aby podczas naszych prac być do dyspozycji. Zalecamy jednak aby do momentu rozruchu (pierwsza godzina od przyjazdu) – inwestor lub osoba decyzyjna była na miejscu. 

Czy możecie wyczyścić coś oprócz kostki brukowej?

Tak. Nasza ekipa jest na bieżąco wyposażona w akcesoria i środki chemiczne do różnych powierzchni (kostka brukowa, ogrodzenia itp.). Zalecamy uprzedzić o ewentualnej możliwości dodatkowych prac.

W jakim terminie wykonujecie usługi?

Określając termin wykonania usługi staramy się być jak najbardziej uczciwi i szczerzy z klientem. O wszystkich ewentualnych zmianach informujemy z wyprzedzeniem. Pracując w tej branży jesteśmy zależni od pogody, która może powodować pewne przetasowania w kalendażu zleceń. Wielu z naszych klientów widząc efekty naszych prac decyduje się na dodatkowe usługi (mycie dachu, mycie elewacji, mycie kostki, mycie ogrodzeń itd.) co może opóźnić pojedyńcze zlecenie. 

Ile trwa mycie kostki brukowej?

Tempo prac mycia kostki brukowej zależy od stanu kostki, rodzaju zabrudzeń, spadów bądź ich braków, a także ilości wypłuczyn niezbędnych do usunięcia i miejsca ich składowania. Większość zleceń realizujemy w 1 dzień roboczy.

Na jakim terenie pracujecie?

Na terenie województw: Wielkopolskiego, Kujawsko-Pomorskiego. Jesteśmy w stanie dojechać do Państwa w każde miejsce znajdujące się w naszym obszarze działania. Miasta i miejscowości w jakich działamy: Region wielkopolska: Poznań, Oborniki, Kościan, Leszno, Jarocin, Kalisz, Gniezno, Września, Słupca, Konin, Koło, Turek, Pleszew, Kalisz, Swarzędz, Ostrów wlkp, Region Kujawsko-Pomorski: Bydgoszcz, Żnin, Inowrocław, Włocławek.