KOSTKA BRUKOWA JAK NOWA....

czyszczenie kostki brukowej - czystaposesja.pl

Czyszczenie kostki brukowej - najczęściej zadawane pytania FAQ

PROFESJONALNE CZYSZCZENIE KOSTKI BRUKOWEJ
WYSOKĄ TEMPERATURĄ!

FAQ - CZYSZCZENIE KOSTKI BRUKOWEJ W PYTANIACH I ODPOWIEDZIACH

Jak wygląda proces zlecania usługi?

Jeśli zdecydowałeś się zlecić nam usługę prosimy o kontakt telefoniczny. Podczas rozmowy porozmawiamy o zakresie usługi i wybierzemy termin jej rozpoczęcia. Poinformujemy telefonicznie o zakresie wstępnej wyceny. Nasza ekipa po przyjeździe na miejsce dokona pomiaru i obliczeń dotyczących kosztów usługi. Następnie podpiszemy zlecenie na wykonanie prac. Po wykonaniu prac zostaniesz poinformowany o tym i zostaniesz poproszony o odbiór prac. Jeśli wszystkie prace zostaną wykonane zgodnie z ustaleniami następuje rozliczenie usługi na protokole odbioru prac. Jeśli zauważysz, że coś wyszło nie tak jak powinno pracownicy od razu zabiorą się do usunięcia problemu w Twojej obecności. Po zakończeniu ewentualnych poprawek następuje rozliczenie płatności za usługę.

Czy wystawiacie faktury VAT?

Tak. Wystawiamy faktury Vat z podatkiem 23%. Wszystkie oferowane ceny są cenami netto. 

Czy po czyszczeniu nie ulegnie uszkodzeniu roślinność ogrodu?

Przed myciem elewacji i kostki brukowej przeprowadzamy analizę ryzyka dotyczącą roślinności. Nasze prace możemy wykonać bez użycia środków chemicznych. Do niektórych zanieczyszczeń i powierzchni chemia jest jednak niezbędna. Maszyna do czyszczenia kostki jest bardzo zaawansowana. Dbamy o to aby chemia, którą używamy była ekologiczna i po kontakcie z wodą nie podrażniała roślin. Taka chemia może z powodzeniem spłynąć do studzienki kanalizacyjnej. Jeśli sytuacja jest inna w takim przypadku informujemy inwestora celem wyboru dostępnego rozwiązania.

Co muszę Wam udostępnić podczas mycia?

Potrzebujemy dostępu do wody czystej, zimnej oraz dostępu do energii elektrycznej trójfazowej 400V. Nasze urządzenie do czyszczenia kostki jest zaawansowane technicznie 

Nie mam złącza 3-fazowego 400V? Czy wykonacie usługę?

W zależności od sytuacji i zanieczyszczeń do usunięcia jesteśmy w stanie poradzić przy użyciu prądu 220 V

Czy elewacja mojego budynku nie ulegnie uszkodzeniu?

Posiadamy doświadczenie i w trakcie prac jesteśmy w stanie przewidzieć możliwe zagrożenia związane z odpadnięciem struktury. 

Czy muszę być w domu podczas waszych robót?

Nie. Nie ma potrzeby aby podczas naszych prac być do dyspozycji. Zalecamy jednak aby do momentu rozruchu (pierwsza godzina od przyjazdu) – inwestor lub osoba decyzyjna była na miejscu. 

Czy możecie wyczyścić coś oprócz kostki brukowej?

Tak. Nasza ekipa jest na bieżąco wyposażona w akcesoria i środki chemiczne do różnych powierzchni (kostka brukowa, ogrodzenia itp.). Zalecamy uprzedzić o ewentualnej możliwości dodatkowych prac.

W jakim terminie wykonujecie usługi?

Określając termin wykonania usługi staramy się być jak najbardziej uczciwi i szczerzy z klientem. O wszystkich ewentualnych zmianach informujemy z wyprzedzeniem. Pracując w tej branży jesteśmy zależni od pogody, która może powodować pewne przetasowania w kalendażu zleceń. Wielu z naszych klientów widząc efekty naszych prac decyduje się na dodatkowe usługi (mycie dachu, mycie elewacji, mycie kostki, mycie ogrodzeń itd.) co może opóźnić pojedyńcze zlecenie. 

Ile trwa mycie kostki brukowej?

Tempo prac mycia kostki brukowej zależy od stanu kostki, rodzaju zabrudzeń, spadów bądź ich braków, a także ilości wypłuczyn niezbędnych do usunięcia i miejsca ich składowania. Większość zleceń realizujemy w 1 dzień roboczy.

Na jakim terenie pracujecie?

Na terenie województw: Wielkopolskiego, Kujawsko-Pomorskiego. Jesteśmy w stanie dojechać do Państwa w każde miejsce znajdujące się w naszym obszarze działania. Miasta i miejscowości w jakich działamy: 

Region wielkopolska: Poznań, Oborniki, Kościan, Leszno, Gniezno, Jarocin, Września, Konin, Koło, Turek,  Kalisz, Pleszew, Swarzędz,  Słupca, Ostrów Wlkp

Region Kujawsko-Pomorski: Bydgoszcz, Żnin, Inowrocław, Włocławek.

Kiedy impregnować kostkę brukową?

Najlepsze efekty uzyskuje się w pierwszym i drugim kwartale roku.

Ile kosztuje mycie czyszczenie kostki brukowej?

Cena zaczyna się od 4 zł za m kw. Ale każda wycena wykonywana jest indywidualnie i zależy od wielu czynników m.in. oczekiwania klienta, powierzchnia stopień użytej chemii itd. Zachęcamy do sprawdzenia naszej strony z cennikiem czyszczenia.

Jak pozbyć się mchu z kostki? Jak usunąć olej z kostki? Jak usunąć wosk z kostki brukowej? Jak usunąć rdzę z kostki brukowej? Jak impregnować kostkę brukową? Jak wyczyścić kostkę brukową z cementu?

– wszystkie te pytania sprowadzają się do 1 odpowiedzi. Nie da się tego zrobić domowymi sposobami i karcherem kupionym w markecie. Oprócz profesjonalnych maszyn potrzebne są odpowiednie środki chemiczne, które dobierane są do każdej kostki indywidualnie. Odradzamy samemu stosować chemię ponieważ za słaba nie doczyści plam a za silna znisczy Państwa kostkę brukową.