KOSTKA BRUKOWA JAK NOWA....

czyszczenie kostki brukowej - czystaposesja.pl

PROFESJONALNE CZYSZCZENIE KOSTKI BRUKOWEJ
WYSOKĄ TEMPERATURĄ!

Mycie kostki brukowej Rawicz

Świadcząc szeroki wachlarz usług zarówno z zakresu sprzątania, pielęgnacji zieleni, mycia ciśnieniowego oraz impregnacji elewacji, pojazdów itp. nie zapominamy również oczyszczeniu kostek brukowych. Wychodząc naprzeciw ogromnemu zapotrzebowaniu na profesjonalizm wykonania usługi konserwacji i mycia kostki brukowej, naszą działalność oparliśmy na najwyższej klasy sprzęcie wiodących marek, środkach najskuteczniejszych w tego rodzaju zabrudzeniach oraz na profesjonalnym przeszkoleniu pracowników. O naszym doświadczeniu, zaangażowaniu oraz skrupulatności świadczy grono zadowolonych klientów. Mycie kostki brukowej wykonane  przez naszą firmę to gwarancja skuteczności i niskiej ceny.

Specjalizujemy się w  usuwaniu zabrudzeń z kostek Mycie kostki brukowej i innych powierzchni betonowych. Nasza oferta jest konkurencyjna ze względu na wykorzystanie najwyższej jakości detergentów oraz urządzeń czyszczących wiodących marek. Bez trudu usuniemy wszystkie zabrudzenia, takie jak: zanieczyszczenia z mchu i trawy, zacieki itp.

Czyszczenie kostki brukowej w Rawiczu czystaposesja.pl

Impregnacja kostki brukowej w Rawiczu

Kostka brukowa cieszy się dużą popularnością, materiał ten jest wykorzystywany przy budowie domów i budynków komercyjnych. Swoje początkowe właściwości zachowuje na długie lata, jeśli tylko zadbamy o jej impregnację. Dzięki temu kostka brukowa zwiększa wytrzymałość i jest bardziej odporna na różnego rodzaju zabrudzenia. O wiele lepiej radzi sobie z niską temperaturą, zamarzaniem i rozmarzaniem nawierzchni. Impregnacja kostki brukowej dodatkowo poprawia wygląd nawierzchni, wydobywając z niej głębie koloru. Dodatkowo zabezpiecza przed porostem mchów i chwastów, a zarazem ułatwia późniejsze czyszczenie kostki (nawet z trudnych plam oleju, farb i smarów). Warto zastosować impregnację, ponieważ jest to niewielki koszt w skali całej inwestycji jakim jest ułożenie nawierzchni tym materiałem.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Kontakt z nami i wstępna konsultacja
nic Cię nie kosztują!

Działamy w całej Wielkopolsce. Dojazd do klienta do 100 km GRATIS!

DZIAŁAMY RÓWNIEŻ: