KOSTKA BRUKOWA JAK NOWA....

czyszczenie kostki brukowej - czystaposesja.pl

PROFESJONALNE CZYSZCZENIE KOSTKI BRUKOWEJ
WYSOKĄ TEMPERATURĄ!

Środa Wielkopolska - mycie kostki brukowej

Silnie zabrudzoną kostkę brukową (w wyniku renowacji elewacji, remontów lub po długoletniej eksploatacji) czyścimy za pomocą maszyny wysokociśnieniowej z dodatkiem detergentu ekologicznego  nie niszczącego powłoki lub też przy użyciu samej gorącej wody w tem.150C 

W przypadku podjazdów i ścieżek wokół domu głównym problem są mchy, trawy i zabrudzenia pochodzenia olejowego. Proces czyszczenia kostki brukowej polega na wysokociśnieniowym usunięciu powierzchownych zabrudzeń, traw oraz mchów. Do likwidacji zanieczyszczeń pochodzenia olejowego stosujemy środki chemiczne. Tak wyczyszczona powierzchnia przygotowana jest do impregnacji. Środki impregnujące umożliwiają swobodne spływanie wody, dzięki czemu nowe zabrudzenia spłukiwane są podczas opadów atmosferycznych. Zawarty w impregnacie filtr UV chroni przed blaknięciem kolorów.

Czyszczenie kostki brukowej w Środzie Wlkp. czystaposesja.pl

Środa Wielkopolska - impregnacja kostki brukowej

Po wyczyszczeniu kostki brukowej polecamy impregnację, która uchroni powierzchnie przed szkodliwymi promieniami UV, ograniczy porost mchu i w znacznym stopniu poprawia kolor kostki. Na specjalne życzenie możemy położyć preparat, który nada efekt mokrej kostki.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Kontakt z nami i wstępna konsultacja
nic Cię nie kosztują!

Działamy w całej Wielkopolsce. Dojazd do klienta do 100 km GRATIS!

DZIAŁAMY RÓWNIEŻ: